25 Березня, 2019 р., 16:50
24 березня 2019 року в «Молодіжному центрі» с. П’ядики відбувся волейбольний турнір під девізом «За здоровий спосіб життя» між жителями П’ядицької ОТГ. На турнір була запрошена команда с. Ценява.
22 Березня, 2019 р., 10:20
Відбулась перша зустріч за участі експертів зі стратегічного планування Програми DOBRE Олега Карого та Девіда Хоінкіса (Dawid Hoinkis) щодо проведення соціологічного опитування домогосподарств нашої громади про вивчення умов життя та якості публічних послуг. Перший візит стосувався обговорення цілей і мети дослідження, узгодження організаційних питань.
20 Березня, 2019 р., 15:18
18 березня закінчився ІІ етап  Кубок НФК "Ураган".
20 Березня, 2019 р., 14:46
19 березня у Коломиї відбулось засідання Ради регіонального розвитку за участю Президента України Петра Порошенка. Президент, члени уряду та представники місцевого самоврядування обговорювали актуальні питання розвитку регіону, ділилися досвідом та планували майбутнє. На заході був присутній і голова Пядицької сільської ради ОТГ Петро Гайдейчук.
20 Березня, 2019 р., 14:20
Під час візиту 15 березня 2019 р. в П'ядицьку сільську раду ОТГ керівник Програма DOBRE Беррі Рід відвідав амбулаторію групової практики сімейної медицини у с. П’ядики, П’ядицької об'єднаної громади. Голова громади Петро Гайдейчук розповів про зміни які відбулися в громаді від часу обєднання, та покращення в наданні медичних послуг.
20 Березня, 2019 р., 10:44
Учні П'ядицького ліцею взяли участь в економічній бізнес-грі "Селянська школа бізнесу", яку провели представники Програми DOBRE - Олег Карий та Девід Хоінкіс (Dawid Hoinkis).
19 Березня, 2019 р., 17:02
Легалізація зайнятості: наслідки та відповідальність
18 Березня, 2019 р., 16:48
17 березня 2019 року в сільському спортзалі відбувся волейбольний турнір серед жителів с.Турка.
13 Березня, 2019 р., 11:07
12.03.2019 р. у П'ядицькій ОТГ відбулося засідання комісії по перевірці конкурсних робіт на створення офіційної символіки громади на відповідність заявленим вимогам. Було прийнято рішення продовжити термін подачі конкурсних робіт, а саме на написання гімну громади до 25.03.2019 р.
11 Березня, 2019 р., 15:42
Що таке «Пакунок малюка»?Хто має право отримати допомогу «пакунок малюка»? Що входить до набору? Прикарпатців консультує Міністр юстиції Павло Петренко! Що таке «Пакунок малюка»? «Пакунок малюка» — це одноразова натуральна допомога у вигляді набору необхідних речей для новонародженої дитини. Загальна вартість набору становить не більш як 5 тис грн. Отримання цієї допомоги не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні.