15 Травня, 2019 р., 13:49
Уряд прийняв Постанову № 383 від 08 травня 2019 року, якою затвердив Порядок проведення перевірки сертифікатів та підтверджень у разі ввезення та/або вивезення насіння і садивного матеріалу, зразків насіння і садивного матеріалу, дослідних зразків сортів державним фітосанітарним інспектором під час здійснення фітосанітарного контролю.
15 Травня, 2019 р., 13:47
Цьогорічна прохолодна весна виявилась сприятливою для розвитку  найнебезпечнішої хвороби персика – кучерявості листя. Кучерявість листків персика проявляється у вологу, дощову погоду,  уражує в першу чергу листя.
15 Травня, 2019 р., 13:45
На початку березня 2019 року з метою покращення бізнес-клімату в державі уряд  прийняв рішення внести зміни до Порядку, затвердженого постановою КМУ від 15.06.2006 р. № 833, та виключити  вимогу про обов'язкове ведення книги відгуків та пропозицій.
10 Травня, 2019 р., 16:16
7 травня 2019 року  на базі Косівської райдержадміністрації  проведено семінар-нараду  «Актуальні питання реалізації політики у сфері безпечності харчових продуктів та санітарно-епідемічного благополуччя населення в 2019 році».
10 Травня, 2019 р., 16:15
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було зареєстровано один випадок захворювання на африканську чуму свиней (АЧС), а саме - 07.05.2019 р. – в особистому селянському господарстві громадянина в с.Верхня Сироватка Сумського району Сумської області (звіт про результати дослідження Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області № 001637 п.м./19 від 07.05.2019).
10 Травня, 2019 р., 16:13
Перша декада травня характеризувалась мінливими погодними умовами, переважала дощова, прохолодна, вітряна погода, що стало причиною поступового розвитку і розповсюдження збудників хвороб у посівах озимих зернових та ріпаку, але мало негативний вплив на шкідливість фітофагів
07 Травня, 2019 р., 16:55
У зв’язку з затяжними та інтенсивними опадами, в Івано-Франківській області спостерігається підняття рівнів річок, зокрема у Галицькому, Тлумацькому, Снятинському  та Тисменицькому районах.
07 Травня, 2019 р., 16:52
Ситуація ненавмисного пошкодження майна при здійсненні покупок в супермаркетах та інших торгових закладах може спіткати кожного. Однак не кожен зможе захистити свої права належним чином.
07 Травня, 2019 р., 10:21
Навесні поточного року у області складаються унікальні погодні умови, що має значний вплив на розвиток сільськогосподарських рослин, а також фенологію розвитку шкідливих організмів. Різке коливання температурного режиму в другій половині квітня, сповільнило розвиток та шкідливість фітофагів, але у травні з потеплінням шкідники активізуються, і за частих опадів і високої вологості повітря можливе збільшення хвороб.