Історія села Годи - Добровідка

Раніше це були два окремі села – Годи і Добровідка.
Село Добровідка вперше згадується у писемних джерелах 1451 року. Назва пов’язана із доброю джерельною водою.
Годи згадуються 1857 року, і назва походить від переговорів між запорізькими козаками і турками (годились). Однак звідки б не виводили його назву — «добра вода» чи «добра вістка», — у її корені закладено слово «добро». Це відчувають усі, хто хоча б раз побував у цьому мальовничому селі.
           За радянських часів в с. Годи-Добровідка працював колгосп, було покращено інфраструктуру села: побудовано просторе приміщення школи, фельдшерсько-акушерського пункту, магазинів.
          Мешканці села І. І. Болезнюк та Ю. П. Дерехович влітку 1943 року допомагали партизанам-ковпаківцям.
          В Добровідці народився Василь Мілянчук – видатний фізик-теоретик, один із засновників фундаментальної української  фізики. Ще в студентські роки Василь Степанович опублікував 2 перші дослідження з квантової фізики в спеціалізованому часописі «Zeitschrift für Physik». Окрім Львова також навчався у Варшаві, Вільно та Лейпцигу. Від 1945 р. і до смерті займався науковою і викладацькою діяльністю в Львівському Університеті.

Пам'ятник Воїнам Великої Вітчизняної Війни.

Церква св.Дмитрія

Могила Воїнам УПА.

Залізнична станція Годи -Турка.