A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
П’ядицька громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Голова громади

Гайдейчук Петро Петрович

Голова П’ядицької сільської ради

об'єднаної територіальної громади

Працює

 Головою П’ядицької сільської ради об'єднаної територіальної громади з 29.12.2016 року

Число, місяць і рік народження

31 серпня 1976 року

Громадянство

громадянин України з 24.08.1991 року

Місце народження

с. Турка,  Коломийський район, Івано-Франківська область

Місце проживання

с.Турка, Коломийський район, Івано-Франківська область

Науковий ступінь, вчене звання

немає

Володіння мовами

українською, російською 

Нагороди, почесні звання

немає

Прийняття присяги державного службовця

14.09.2000 року

Ранг державного службовця

4 категорія 6 ранг

Загальний стаж роботи

25 років 3 міс

Стаж державної служби

з 14.09.2000 року

Стягнення

немає

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

                      01.09.1991 - 1995

Навчався в Коломийському механічно – технологічному коледжі за спеціальністю «Молодший спеціаліст»

01.09.1995 – 30.06.2000

Прикарпатський університет ім. В.Стефаника за спеціальністю «Облік і аудит», здобув кваліфікацію бухгалтер – економіст.

14.09.2000 – 29.03.2002

Прийнятий на посаду спеціаліста по реформуванню підприємств на конкурсній основі 

29.03.2002 – 17.10.2005

Звільнений по переводу в управління агропромислового розвитку Коломийської РДА

18.10.2005 – 01.02.2007

Призначений на посаду начальника відділу розвитку сільської місцевості, відносин власності, координації розвитку фермерських та особистих селянських господарств, правового, організаційно – кадрового забезпечення, охорони і безпеки праці та навколишнього середовища по переводу з управління сільського господарства і продовольства Коломийської РДА

01.02.2007 – 04.06.2009

Переведений на посаду начальника відділу розвитку сільської місцевості, відносин власності, координації розвитку фермерських та особистих селянських господарств, правового, організаційно – кадрового забезпечення

04.06.2009 – 16.09.2010

Переведений на посаду начальника відділу відносин власності, розвитку інфраструктури ринку, фермерських, особистих селянських господарств та кадрового забезпечення

16.09.2010 – 12.05.2011

Переведений на посаду начальника відділу відносин власності, розвитку інфраструктури ринку, фермерських, особистих селянських господарств та інженерно – технічного забезпечення

12.05.2011 – 27.08.2015

Переведений на посаду начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, як такий, що перебував у кадровому резерві

28.08.2015 – 29.12.2016

Призначений на посаду начальника відділу  агропромислового розвитку РДА в порядку переведення з управління агропромислового розвитку РДА

 
gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь