05 Лютого, 2019 р., 13:17
Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: Як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини?
31 Січня, 2019 р., 14:42
З метою реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" розміщуємо поссилання на відеоролик «Щодо протидії домашньому насильству» (https://www.youtube.com/watch?v=Yg6KdriM9QM).
31 Січня, 2019 р., 14:12
31.01.2019 року у П'ядицькій ОТГ відбулася нарада з начальником управління захисту споживачів Олександром Грибиком та посадовими особами Головного управління держпродспоживслужби. На зустрічі були присутні представники закладів освіти, медичного персоналу та працівників харчування де обговорювались питання ветеринарії, безпечності харчових продуктів, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства. Нарада була побудована на продуктивному діалозі, де на всі питання громади працівники держпродспоживслужби відповіли вичерпно.
29 Січня, 2019 р., 14:20
Міністр юстиції Павло Петренко консультує: Хто має право на податкову соціальну пільгу?
26 Січня, 2019 р., 14:56
25 січня 2019 року в м. Коломия відбулися зональні обласні змагання з футзалу «Граємо за Україну разом» серед юнаків 2005 р.н. і молодші. ДЮСШ П’ядицької ОТГ представляли вихованці тренерів Максим’юка Д., Кузьмича М., Бойка М. В та Блащука В.М. У змаганнях взяло участь 9 команд. Вихованці П’ядицької ОТГ зайняли 1 місце. У лютому наша команда зіграє у фіналі в м.Івано-Франківськ. Вітаємо!!!
25 Січня, 2019 р., 09:12
Працівникам яким не виплатили частину коштів після звільнення, як діяти? І яку відповідальність несе роботодавець за невиплату! Консультує Міністр юстиції Павло Петренко.
25 Січня, 2019 р., 09:11
Із 2019 року зростуть штрафи за неоформлених працівників
23 Січня, 2019 р., 16:18
Про організацію виїзних прийомів громадян керівництвом обласної державної адміністрації у І півріччі 2019 р.