01 Квітня, 2019 р., 14:54
Вітаємо Великокам'янський ліцей із зарахуванням в мовний табір GoCamp в період з 10 по 21 червня 2019 року. Саме на цей період команда Global Office відправить до ліцею іноземного волонтера, який буде надихати молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до інших культур і світу!
27 Березня, 2019 р., 16:02
27 березня на базі П'ядицького ліцею відбулося засідання методичного об'єднання учителів початкових класів П'ядицької ОТГ. На засіданні обговорвались різні питання, основним з яких було підведення підсумків моніторингу НУШ. Вчителі поділилися своїми думками щодо впровадження НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ, її плюсами та мінусами.
26 Березня, 2019 р., 16:56
Сьогодні профспілкова організація працівників освіти Коломийського району проводила спартакіаду з настільного тенісу. Команда П’ядицької ОТГ зайняла 2 загальнокомандне місце. П’ядицьку ОТГ представляли: учителі Турківської ЗОШ Максим’юк Дмитро, Тепчук Ігор та Гришук Ольга-учитель Малокам’янської гімназії.
26 Березня, 2019 р., 11:50
Вітаємо хореографічний колектив "Прикарпаття" Великокам'янського ліцею П'ядицької ОТГ(керівник Г.Огородничук)
25 Березня, 2019 р., 17:17
24 березня 2019р. у с. Турка відбулася зустріч з представниками DOBRE.
25 Березня, 2019 р., 16:50
24 березня 2019 року в «Молодіжному центрі» с. П’ядики відбувся волейбольний турнір під девізом «За здоровий спосіб життя» між жителями П’ядицької ОТГ. На турнір була запрошена команда с. Ценява.
22 Березня, 2019 р., 10:20
Відбулась перша зустріч за участі експертів зі стратегічного планування Програми DOBRE Олега Карого та Девіда Хоінкіса (Dawid Hoinkis) щодо проведення соціологічного опитування домогосподарств нашої громади про вивчення умов життя та якості публічних послуг. Перший візит стосувався обговорення цілей і мети дослідження, узгодження організаційних питань.
20 Березня, 2019 р., 15:18
18 березня закінчився ІІ етап  Кубок НФК "Ураган".
20 Березня, 2019 р., 14:46
19 березня у Коломиї відбулось засідання Ради регіонального розвитку за участю Президента України Петра Порошенка. Президент, члени уряду та представники місцевого самоврядування обговорювали актуальні питання розвитку регіону, ділилися досвідом та планували майбутнє. На заході був присутній і голова Пядицької сільської ради ОТГ Петро Гайдейчук.
20 Березня, 2019 р., 14:20
Під час візиту 15 березня 2019 р. в П'ядицьку сільську раду ОТГ керівник Програма DOBRE Беррі Рід відвідав амбулаторію групової практики сімейної медицини у с. П’ядики, П’ядицької об'єднаної громади. Голова громади Петро Гайдейчук розповів про зміни які відбулися в громаді від часу обєднання, та покращення в наданні медичних послуг.