A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
П’ядицька громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Депутати громади

Перелік депутатів П’ядицької  об’єднаної територіальної громади від 18 грудня 2016 року.

Номер одноман-датного виборчого округу

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутата

Число, місяць, рік народження
(дд.мм.рррр)

Грома-дянство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партійність

Посада

Місце роботи (заняття)

Місце проживання

Суб’єкт висування кандидата (назва місцевої організації політичної партії або самовисування)

Код політич-ної партії

Дата прийняття рішення про визнання депутата обраним
(дд.мм.рррр)

Номер рішення про визнання депутата обраним

Результат виборів (обрано, повторне голосування, вибори не відбулися)

1

Кобацький Любомир Дмитрович

18.07.1965

України

вища

позапартійний

пенсіонер

пенсіонер

с. Турка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

2

Альберт Уляна Миколаївна

27.12.72

України

вища

позапартійна

Заступник директора з виховної роботи

Турківська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Турка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

3.

Медведюк Василь Дмитрович

23.11.1963

України

середня спеціальна

позапартійний

Голова

селянсько-фермерське господарство

м. Коломия, Івано-Франківська

обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

4.

Червінський Мирослав Васильович

21.07.1966

України

вища

позапартійний

директор

ПП «Степан Мельничук»

с. Турка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

5.

Соповський Петро Михайлович

01.10.1951

України

вища

позапартійний

пенсіонер

пенсіонер

с. Турка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

6.

Кобацький Ігор Іванович

03.02.1960

України

базова вища

позапартійний

вчитель

Турківська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Турка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

7.

Кондибіна Леся Миколаївна

03.11.1966

України

професійно-технічна

позапартійна

завідувач складом

будівельна база «Євробуд»

с. Ясінки, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

8.

Луканюк Роман Володимирович

05.06.1983

України

середньо-технічна

ВО «Батьківщина»

торгівельний агент

ТОВ «Трейд Плюс»

с. Годи Добровідка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

ВО «Батьківщина»

 

19.12.2016

22

обрано

9.

Семенюк Мар’яна Григорівна

23.06.1989

України

вища

позапартійна

завідувач

Бібліотека-філія № 25

с. Годи Добровідка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

ВО «Батьківщина»

 

19.12.2016

22

обрано

10

Остафійчук Роман Васильович

21.02.1964

України

середня спеціальна

позапартійний

тимчасово не працює

тимчасово не працює

с. П’ядики, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

ВО «Батьківщина»

 

19.12.2016

22

обрано

11.

Дем’янів Василь Антонович

14.10.1959

України

вища

позапартійний

безробітній

безробітній

м. Коломия, Івано-Франківська обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

12.

Джалапин Богдан Михайлович

16.04.1955

України

вища

ВО «Батьківщина»

головний лікар

Комунальний заклад Коломийської районної ради (Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги)

м. Коломия, Івано-Франківська обл.

ВО «Батьківщина»

 

19.12.2016

22

обрано

13.

Калун Людмила Миколаївна

08.04.1967

України

вища

ВО «Батьківщина»

інженер по охороно праці

Коломийський політехнічний коледж НУ Львівська політехніка

с. П’ядики, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

ВО «Батьківщина»

 

19.12.2016

22

обрано

14.

Кнігніцька Романа Степанівна

09.11.1984

України

вища

позапартійна

соціальний педагог

П’ядицька ЗОШ І-ІІІ ст.

с. П’ядики, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

ВО «Свобода»

 

19.12.2016

22

обрано

15.

Сікорський Роман Львович

19.08.1944

України

середньо-спеціальна

позапартійний

пенсіонер

пенсіонер

с. П’ядики, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

16.

Слободян Руслан Володимирович

28.02.1984

України

базова вища

позапартійний

тимчасово не працює

тимчасово не працює

с. П’ядики, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

17.

Неміш Дмитро Васильович

05.07.1960

України

вища

позапартійний

Завід заві відділом

Коломийський відділ Прикарпатської дослідної станції

с. П’ядики, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

18.

Гайдейчук Уляна Федорівна

21.06.1967

України

Професійно-технічна

позапартійна

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

с. Мала Кам’янка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

19.

Гнатишин Наталія Григорівна

23.10.1981

України

загальна середня

позапартійна

декретна відпустка по догляду за дитиною

декретна відпустка по догляду за дитиною

с. Мала Кам’янка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

20.

Середюк Василь Михайлович

13.09.1965

України

вища

позапартійний

тимчасово не працює

тимчасово не працює

с. Велика Кам’янка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

21.

Бойчук Марія Василівна

15.10.1968

України

вища

позапартійна

директор

Великокам’янський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. - ДНЗ»

с. Велика Кам’янка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

ВО «Батьківщина»

 

19.12.2016

22

обрано

22.

Іванішин Михайло Володимирович

17.03.1986

України

вища

ВО «Свобода»

вчитель

Коломийська ЗОШ № 8

м. Коломия, Івано-Франківська обл.

ВО «Свобода»

 

19.12.2016

22

обрано

23.

Моздір Роман Петрович

31.01.1984

України

професійно-технічна

позапартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

с. Велика Кам’янка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

24.

Іванишин Ігор Михайлович

29.10.1965

України

вища

позапартійний

директор

ТОВ «Ескара»

с. Велика Кам’янка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

25.

Тонюк Любомир Васильович

16.09.1979

України

середня спеціальна

позапартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

с. П’ядики, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

26.

Вишиванюк Михайло Володимирович

24.06.1958

вища

України

позапартійний

директор

ТЗОВ компанія «Агро- Дует»

с. Велика  Кам’янка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

самовисування

 

19.12.2016

22

обрано

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь