П’ядицька громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Оголошення

П’ЯДИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОТГ РОЗПОЧИНАЄ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ДЕТАЛЬНИХ ПЛАНІВ ТЕРИТОРІЙ):

13:51 03.01.2020

П’ЯДИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОТГ РОЗПОЧИНАЄ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ДЕТАЛЬНИХ ПЛАНІВ ТЕРИТОРІЙ):

15:11 20.12.2019

Україна переходить на нові правила ввезення живих тварин,  харчових продуктів тваринного походження,  кормів тощо

24 листопада 2019 року закінчився 6-місячний перехідний період та набуває чинності наказ Мінагрополітики від 16.11.2018 № 553 "Про затвердження Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки" (далі - Наказ № 553), про що попередньо вже було повідомлено всіх торгових партнерів України та профільних аграрних об’єднань.

17:00 28.11.2019