П’ядицька громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Оголошення

Урочистості до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які будуть проходити у П'ядицькій ОТГ.

Запрошуємо на урочистості до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які будуть проходити у П'ядицькій ОТГ. 8 травня  10.00 год. - покладання квітів та урочистий захід біля пам’ятника полеглим героям у Другій Світовій війні с.П'ядики. 11.00 год. - урочистий мітинг та панахида «Пам'ять вічно жива» с. Годи -Добровідка  12.00 год. - панахида біля пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні с. Турка. 13.00 год. - панахида біля пам'ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні, тематична година "Пам’ятаємо минуле заради майбутнього” с. Велика Кам'янка  12 травня о 12.00 год. с. Мала Кам'янка Панахида біля пам’ятника Невідомому солдату. Година пам’яті «Ніхто не забутий, ніщо не забутo» 8 - 12 травня Книжкові виставки «Роки війни - століття пам’яті». Бібліотеки сіл ОТГ.

14:48 07.05.2019

П’ЯДИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОТГ РОЗПОЧИНАЄ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ДЕТАЛЬНИХ ПЛАНІВ ТЕРИТОРІЙ):

П’ЯДИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОТГ РОЗПОЧИНАЄ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ДЕТАЛЬНИХ ПЛАНІВ ТЕРИТОРІЙ):

15:33 16.04.2019

ОГОЛОШЕННЯ

19 квітня 2019 року о 11-00 год. Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведе семінар-навчання на тему: «Організація роботи ринків (торгових місць). Права споживачів при купівлі товарів на ринках».

17:32 11.04.2019