01 Березня, 2019 р., 11:19
В Івано-Франківському обласному центрі підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тренінг на тему: «Організаційні аспекти налагодження діяльності органів місцевого самоврядування», організований Івано-Франківським регіональним відділення «Асоціація міст України» у межах проекту «ПРОМІС». У заході взяли участь працівники ОТГ, районних рад та РДА області, які відповідають за організаційну, інформаційно-аналітичну роботу та економічний розвиток.
28 Лютого, 2019 р., 13:48
З початком весняно – польових робіт все частіше в нашому районі фермери та сільськогосподарські підприємства обробляють землі засобами захисту рослин та на жаль, не завжди пам’ятають про те, що застосовані хімічні препарати можуть зашкодити здоров'ю людей, тварин та навколишньому середовищу.  А тому при отриманні повідомлення від агропідприємства щодо застосування пестицидів та агрохімікатів сільський, селищний голова, голова ОТГ зобов’язаний:
27 Лютого, 2019 р., 14:21
Штормове (метео) попередження
27 Лютого, 2019 р., 14:07
Угода про партнерську співпрацю.
26 Лютого, 2019 р., 15:23
Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: Як укладати шлюбний договір? Що може бути внесено у договір? Строк дії шлюбного договору?
25 Лютого, 2019 р., 16:17
Адміністрація Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України
21 Лютого, 2019 р., 11:49
Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: процедура усиновлення дитини!