01 Липня, 2019 р., 09:38
  З настанням літа багато батьків задумуються над тим, куди прилаштувати дитину під час літніх канікул. Адже дбайливі бабусі та дідусі в селі є не у всіх. На допомогу приходять літні дитячі табори. Але як зважитися відправити туди улюблене чадо, особливо в перший раз?
25 Червня, 2019 р., 15:33
Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області в особистому селянському господарстві громадянина в с. Котелевка Краснокутського району Харківської області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней (звіт про результати дослідження Полтавської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 19.06.2019 № 002386 п.м./19).
25 Червня, 2019 р., 13:53
Пане Павле, добрий день! Зовсім скоро ми з дружиною чекаємо на народження  другої дитини. Нашому старшому сину вже виповнилося 16 років, а  я досі згадую всю бюрократичну тяганину та величезні черги у ДРАЦСі. Читаючи ваші інтерв’ю, я розумію, що Мін’юст спростив процедуру реєстрації народження дитини. Поясніть, будь ласка, детальніше, куди нам звернутися та які документи підготувати? Дякую.
25 Червня, 2019 р., 13:42
Головне управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про введення в дію з 10 червня 2019 року нового стандарту ДСТУ 3768:2019 «Пшениця. Технічні умови».
25 Червня, 2019 р., 13:34
У віторок  11 червня 2019 р. відбулося засідання робочої комісії з підрахунку голосів Бюджету участі П'ядицької ОТГ, під час якого були визначені цьогорічні проекти-переможці.
24 Червня, 2019 р., 10:19
18 червня 2019 року спеціалісти Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області взяли участь в семінарі-навчанні, яке  організувала Снятинська  районна рада  для сільських голів району.
24 Червня, 2019 р., 10:16
19 червня 2019 року на Івано-Франківщині за сприяння Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) проводились симуляційні вправи з управління спалахом африканської чуми свиней на національному, обласному, районному рівнях та рівні ринку, інфікованого об'єкту, ферми і особистого селянського господарства.
20 Червня, 2019 р., 13:45
Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 14 березня 2019 року № 138 «Про внесення змін до Положення про Головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в області,  в м. Києві», що набрав чинності 07.05.2019 р., Головне управління Держпродпоживслужби  забезпечуватиме реалізацію здійснення державного нагляду (контролю) за:
20 Червня, 2019 р., 08:28
За даними моніторингу, проведеного спеціалістами управління фітосанітарної безпеки  Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області,   в Галицькому та Рогатинському районах,   в посівах кукурудзи відмічено літ та яйцекладку стеблового кукурудзяного метелика.