05 Серпня, 2019 р., 10:44
Африканська чума свиней  (АЧС) та заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби  (ЗВД ВРХ) - одні із найбільш небезпечних інфекційних хвороб свиней та ВРХ  - сьогодні становлять  значну загрозу тваринництву  України.
02 Серпня, 2019 р., 13:21
За інформацією управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини, насадженням самшиту (декоративні вічнозелені кущі, які широко використовуються для озеленення у парках, скверах, у якості живих огорож )   значної шкоди  завдає  самшитова вогнівка.
31 Липня, 2019 р., 14:14
Сайт  розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України і наразі працює у тестовому режимі.
31 Липня, 2019 р., 10:30
Доброго дня, шановний Міністре! Звертаюсь до Вас з проханням роз’яснити процедуру державної реєстрації  фізичних осіб-підприємців. Які документи необхідно підготувати і чи можу я зробити це онлайн?
31 Липня, 2019 р., 10:24
Літо – пора відпочинку і подорожей, це час для оздоровлення, підзарядки сонцем та емоціями.
30 Липня, 2019 р., 10:02
Науково-методична рада Держпродспоживслужби ухвалила нову редакцію Методичних рекомендацій щодо профілактичного карантинування тварин для подальшого переміщення з урахуванням пропозицій профільних асоціацій.
30 Липня, 2019 р., 09:59
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області у свиногосподарстві СФГ «Центр», смт Добровеличківка Добровеличківського району Кіровоградської області було зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней, в якому утримувалось 221 гол. свиней.
30 Липня, 2019 р., 09:20
26 липня 2019 року відбулось засідання колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з питань підсумків роботи за І  півріччя 2019 року.
29 Липня, 2019 р., 14:50
На території Болехова, за результатами лабораторного дослідження Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби встановлено сказ кота (звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від 24.07.2019 року № 001953 п. м./19).