07 Серпня, 2019 р., 10:27
Сьогодні в Івано-Франківській області функціонує 3 рекреаційні зони масового відпочинку для населення (пляжі). Це пляж на міському озері в місті Івано-Франківську та 2 в Яремчанській зоні (пляж ТК «Буковель» та озеро «Парктур»). Адміністративно-господарські приміщення пляжів та прилегла до них територія утримуються в належному санітарному стані.
06 Серпня, 2019 р., 11:19
Доброго дня, пан Павло! Мій неповнолітній племінник, вчинив крадіжку, він жалкує про скоєне, але злочин є злочин і кримінальна справа вже відкрита. Підкажіть, будь ласка, яка кримінальна відповідальність передбачена для неповнолітніх?
06 Серпня, 2019 р., 09:47
Про це йдеться у відповідному наказі Міністерства агарної політики та продовольства від 19.06.2019 р. № 330 (зареєстрований в Мін?юсті України 04.07.2019 р.  за № 725/33696).
05 Серпня, 2019 р., 10:48
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Волинській області на території урочища «Горішина» ТзОВ «Павлівське мисливське господарство» Іваничівського району Волинської області було зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму у знайдених трупах диких свиней.
05 Серпня, 2019 р., 10:46
До уваги власників домашніх тварин (котів, собак), які здійснюють міжнародні перевезення своїх тварин:  з 01.08.2019 відомості паспортів на тварин не встановленого зразка при перетині державного кордону не братимуться до уваги.
05 Серпня, 2019 р., 10:45
 Реклама  є найдієвішим інструментом впливу на людей при продажі того чи іншого продукту або послуги.   Однак реклама алкогольних напоїв та тютюнових виробів регламентована Законом України «Про рекламу»  особливо суворо.   Нагадуємо найважливіші  заборони  щодо реклами згаданих  товарів.
05 Серпня, 2019 р., 10:44
Африканська чума свиней  (АЧС) та заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби  (ЗВД ВРХ) - одні із найбільш небезпечних інфекційних хвороб свиней та ВРХ  - сьогодні становлять  значну загрозу тваринництву  України.
02 Серпня, 2019 р., 13:21
За інформацією управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини, насадженням самшиту (декоративні вічнозелені кущі, які широко використовуються для озеленення у парках, скверах, у якості живих огорож )   значної шкоди  завдає  самшитова вогнівка.
31 Липня, 2019 р., 14:14
Сайт  розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України і наразі працює у тестовому режимі.