05 Вересня, 2019 р., 15:35
02 Вересня, 2019 р., 15:52
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що працівниками відділу ринкового нагляду управління захисту споживачів в ході планових перевірок характеристик продукції у суб’єктів господарювання за видом дитячої іграшки та низьковольтного електричного обладнання, було виявлено продукцію,  яка не відповідає вимогам нормативних документів та становить низький ступінь загрози, а саме:
23 Серпня, 2019 р., 11:45
                    Шановні жителі П’ядицької сільської ради ОТГ!
23 Серпня, 2019 р., 10:38
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що працівниками відділу ринкового нагляду управління захисту споживачів в ході планових перевірок характеристик продукції у суб’єктів господарювання за видом низьковольтне електричне обладнання, було виявлено продукцію,  яка не відповідає вимогам нормативних документів та становить низький ступінь загрози, а саме:
16 Серпня, 2019 р., 16:25
Програма заходів до ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА 28-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ у П'ядицькій ОТГ
16 Серпня, 2019 р., 16:03
Запрошуємо до обговорення питань з реалізації проєкту за підтримки програми USAID DOBRE "Створення АгроХабу".
16 Серпня, 2019 р., 15:28
Закінчується літо, а з ним добігають кінця шкільні літні канікули. Незабаром  діти повернуться до шкільних занять, гуртків, секцій.
14 Серпня, 2019 р., 14:56
Кожен  споживач хоч раз в житті стикався з питанням неналежної якості наданих послуг хімічної чистки одягу. В кожного цей досвід різний, а основною причиною непорозумінь є недостатня обізнаність із нормативно-правовими документами,  які регламентують цей вид побутової послуги .