24 Квітня, 2020 р., 14:05
Відбувся Онлайн форум де взяла участь і П’ядицька об’єднана територіальна громада ,,  «Сектор охорони здоров'я: як максимально збільшити та мобілізувати додаткові ресурси для боротьби з пандемією»
23 Квітня, 2020 р., 14:07
Бюджет участі: ваша ідея  за гроші громади.
23 Квітня, 2020 р., 13:59
«В час карантину здоров’я зберігай та в інтернет мережі ідею розвивай!»
23 Квітня, 2020 р., 11:34
Відбулася онлайн-презентації результатів опитування громадської думки у П'ядицькій ОТГ, а також створених на їхній основі управлінських інструментів (симуляторів) для використання органами управління громадою.
17 Квітня, 2020 р., 17:00
Дорогі жителі П'ядицької громади!
17 Квітня, 2020 р., 11:47
П'ядицькою ОТГ за сприяння Мінсоцполітики та магазину АТБ, особам за якими здійснюється догляд вдома, П'ядицькою сільською радою ОТГ була надана допомога у вигляді продуктових наборів до Великодніх свят.
17 Квітня, 2020 р., 11:40
У п`ятницю, 17 квітня 2020р. об 11-00 відбулась відеоконференція "Реалізація проекту DOBRE з розроблення схем планування територій та землевпорядної документації для об'єднаних територіальних громад". В відеоконференції взяли участь землевпорядники П‘ядицької ОТГ.
09 Квітня, 2020 р., 11:37
В рамках співпраці з Програмою DOBRE та реалізації Плану Покращення Послуги (SDIP) утримання та ремонт комунальних доріг в межах компетенції ОТГ, П'ядицька сільська рада об'єднаної територіальнох громади отримала екскаватор-навантажувач JCB 3CX SM.