Звіт переможця конкурсу " Бюджет участі-2021" Встановлення дитячого павільйону на території Турківського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко»

Дата: 11.11.2021 10:21

Коли є команда однодумців, друзів та ціль,то все МОЖЛИВО!!

Проєкт « Встановлення дитячого павільйону на території Турківського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» РЕАЛІЗОВАНО!!!

Даним проєктом передбачено встановлення дитячого павільйону для забезпечення щоденних прогулянок, організації ігрової та рухової діяльності дітей за будь-яких погодних умов, з метою зміцнення та загартування дитячого організму, шляхом оновлення матеріально- технічної бази ЗДО до рівня сучасних вимог і стандартів.

Бюджет даного проєкту становить 36000 грн. Це кошти виграні в межах проєкту «Бюджет участі - 2021» ,що організувала П’ядицька сільська рада-30000 грн та місцевого бюджету 6000грн. Покращено благоустрій садка, встановлено елементи дитячого майданчика:  балансир,гірки,пружинна гойдалка для найменших жителів села.

Ми вдячні всім хто долучився до реалізації : за підтримку у голосуванні мешканцям громади,майстрам у виготовленні ПП Курко Б.С. та ПП Вишиванюку Я.Б. та окрема подяка активістам,які допомагали фізичною працею,щоб облагородити територію закладу.

Мрії збуваються,треба вірити та діяти, Разом ми сила, Далі більше…!!!

Творіть добро скрізь і завжди!