13 Травня, 2020 р., 17:02
Враховуючи ситуацію, що склалася в Україні у зв’язку із по поширенням короновірусу COVID-19 та проведенням заходів щодо його недопущення,  на період дії карантину призупинено роботу магазинів, що реалізують непродовольчі товари.
08 Травня, 2020 р., 11:14
 На виконання відповідних доручень Прем’єр-міністра України і т. в. о. Голови Держпродспоживслужби, з метою дотримання протиепідемічних заходів, встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 № 14, Головне управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з початку травня цього  року здійснює заходи на агропродовольчих ринках області.
04 Травня, 2020 р., 19:23
Два дні поспіль 29 та 30 квітня були надзвичайно насиченими для старшокласників та учителів П’ядицького ліцею, які, окрім он-лайн уроків, мали можливість бути активними учасниками вебінару «Трансформація конфліктів» в рамках проєкту «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді здібностей до ненасильницького вирішення конфліктів». Проект реалізується ВГО «Поруч» та БО "Захист" у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland), за фінансової підтримки Інституту міжнародних відносин IFA, що фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини (АА) у рамках програми фінансування zivik.
04 Травня, 2020 р., 17:59
До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло  інформаційне  повідомлення  системи швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 16.04.2020 р. № 2020.1664 щодо Salmonella Enterica ser. Enteridis (presence/25G) в заморожених четвертинах курячих, експортованих з Польщі (farmer-Hanna i Marcin  Slivinscy Sp. Javna  Kozielsk Kuczbork; producer-  Zaklady Miesne  Czaplicki@ Sp.z.o.o. № PL 14134304WE,Mlawa; manufacture – Cedrob S.A., № PL14023901 WE,Ujazdovek,Ciechanow;storage-AMP Logistyka Sp zoo,№ PL 14201101WE, Plonsk) до окремих держав – членів ЄС (Литви) та до України.
29 Квітня, 2020 р., 10:58
На території Долинського, Рожнятівського, Надвірнянського районів і Болехівської та Яремчанської міської ради в період з 23.04.2020 до 27.04.2020 року, відповідно до положень міжнародної угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства Угорщини щодо виконання Програми боротьби зі сказом на території України в 2018-2020 році, проведена весняна кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу. Приманки з вакциною розповсюджували шляхом розповсюдження авіатранспортом на території лісових та польових угідь, поза межами населених пунктів. Всього розкинуто 65,0 тис. приманок на території 2,6 тис. км².
29 Квітня, 2020 р., 10:56
Цьогорічна тепла зима та стрімке підвищення температури повітря сприяло ранній активізації кліщів. Враховуючи те, що кліщі добре переносять низькі температури і можуть голодувати кілька років, в цьому році слід очікувати високих показників їх чисельності та підвищеного ризику зараження людей трансмісивними хворобами. Інфікування людини відбувається через заражених кліщів.
29 Квітня, 2020 р., 10:55
За результатами дослідження Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби,  встановлено випадки сказу:
29 Квітня, 2020 р., 10:54
На посівах сільськогосподарських медоносних культур розпочався сезон активного використання пестицидів. На жаль, їхнє необдумане застосування може призвести до отруєння та масової загибелі бджіл та інших корисних комах, які є запилювачами цих культур.
25 Квітня, 2020 р., 21:05
Придумай ідею та іди впевненими кроками до мрії! Важливі етапи БЮДЖЕТУ УЧАСТІ