05 Червня, 2020 р., 13:37
Цьогоріч на Прикарпатті слимаків багато, бо для їх розмноження були сприятливі умови. Часті затяжні дощі, хмарна погода – оптимальні умови для інтенсивного росту і розвитку слимаків. Їх поширення і шкідливість переважно на забур’янених, перезволожених ділянках, на яких вони живляться молодими рослинами та ягодами. Тому високий рівень агротехніки, виполювання бур’янів, створення умов рівномірного зволоження запобігають їх масовому розмноженню.
05 Червня, 2020 р., 13:34
Державні фітосанітарні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розпочали обстеження посівів ячменю, що призначений на експорт.
05 Червня, 2020 р., 13:33
Наказом МОЗ України від 01.06.2020 р. № 1284 затверджено Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації, станом на 28.05.2020 р. У зв’язку із цим втратив чинність наказ МОЗ України від 13.02.2020 р. № 316, яким затверджувався Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації, станом на 07.02.2020 р.
05 Червня, 2020 р., 09:56
До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF):
04 Червня, 2020 р., 11:40
Головне управління Держпродспоживслужби в області повідомляє про початок проведення обстежень посівів та посадок сільськогосподарських культур та місць зберігання з метою офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів.
02 Червня, 2020 р., 15:40
02 червня 2020 року відбулося засідання робочої групи П'ядицької ОТГ з представниками програми DOBRE. На онлайн-зустрічі обговорювалися основні питання Програми з  підвищення ефективності управління активами.
02 Червня, 2020 р., 11:19
Низькі температури та дощі, які спостерігаються в даний період, провокують хвороби (септоріоз, гельмінтоспоріоз, борошниста роса, ринхоспоріоз, піренофороз), подекуди  можлива епіфітотійна ситуація у посівах озимих та ярих зернових культур. Необхідно мобілізувати усі ресурси та використовувати кожну погожу днину.
02 Червня, 2020 р., 08:58
02 червня 2020 р.  відбулося засідання виконкому П'ядицької сільської ради ОТГ, на якому розглядалося питання про використання земель сільськогосподарського призначення на території П'ядицької сільської ради ОТГ агропідприємствами, фермерськими господарствами, академією аграрних наук.
01 Червня, 2020 р., 11:07
«Створення топографічної основи М 1:10 000 в паперовій формі, як набір векторних даних у системі класифікації та кодування актуалізованої по архівним матеріалам аерофотознімання та космозйомки,  для розроблення схеми планування, в  загальнодержавній системі координат УСК 2000 та СК 63 (для врахування даних державного земельного кадастру), адміністративна територія на якій реалізується повноваження  П’ядицька сільська рада ОТГ (П’ядицька сільська рада об’єднаної територіальної громади).»
01 Червня, 2020 р., 10:20
Служба у справах дітей та соціального захисту П'ядицької сідьської ради ОТГ щиро вітає жителів громади з Днем захисту дітей!  В цей день бажаємо кожній дитині міцну сім'ю і все необхідне для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету і кожен з маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.