11 Червня, 2020 р., 15:10
11 червня2020 р.  Міжнародним благодійним фондом"Карітас України", за підтримки Програми "U-LEAD" в рамках Проекту "Підтримка об'єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19", передано засоби індивідуального захисту медичним працівникам нашої громади.
10 Червня, 2020 р., 11:45
З року в рік мальовниче Прикарпаття гостинно запрошує та приймає на організований відпочинок і оздоровлення  дітей  не лише з нашої області, але й з інших регіонів України.
10 Червня, 2020 р., 11:44
Підвищений   температурний режим, опади та рясні роси сприяли активізації збудників хвороб на картоплі.
10 Червня, 2020 р., 11:34
Служба у справа дітей та соціального заxисту П'ядицької об'єднаної територіальної громади на чолі з головою Гайдейчуком Петром та старостою с. Турка Червінською Любов'ю, інспектором ювенальної превенції Коломийського ВП майором поліції Поліщуком Олексієм здійснили планові візити до сімей Турківського старостинського округу, які опинились в складниx сімейниx обставинаx та проведено профілактичні бесіди для подальшої співпраці та роботи.
09 Червня, 2020 р., 14:10
До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло  інформаційне  повідомлення  системи швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 26.05.2020 р. №2019.3984-fup4 стосовно виявлення незадекларованого арахісу (130 мг/кг – ррm) у бісквіті з ароматичним наповнювачем лісового горіху, що експортувався з України (постачальник: TОВ КБФ, вул. Пшенична 8, м. Київ, 03680) до Чеської Республіки (імпортер: Morello Food s.r.o.).
05 Червня, 2020 р., 13:37
Цьогоріч на Прикарпатті слимаків багато, бо для їх розмноження були сприятливі умови. Часті затяжні дощі, хмарна погода – оптимальні умови для інтенсивного росту і розвитку слимаків. Їх поширення і шкідливість переважно на забур’янених, перезволожених ділянках, на яких вони живляться молодими рослинами та ягодами. Тому високий рівень агротехніки, виполювання бур’янів, створення умов рівномірного зволоження запобігають їх масовому розмноженню.
05 Червня, 2020 р., 13:34
Державні фітосанітарні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розпочали обстеження посівів ячменю, що призначений на експорт.
05 Червня, 2020 р., 13:33
Наказом МОЗ України від 01.06.2020 р. № 1284 затверджено Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації, станом на 28.05.2020 р. У зв’язку із цим втратив чинність наказ МОЗ України від 13.02.2020 р. № 316, яким затверджувався Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації, станом на 07.02.2020 р.
05 Червня, 2020 р., 09:56
До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF):
04 Червня, 2020 р., 11:40
Головне управління Держпродспоживслужби в області повідомляє про початок проведення обстежень посівів та посадок сільськогосподарських культур та місць зберігання з метою офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів.