Звіт переможця конкурсу "Бюджет участі - 2021"Облаштування напівзакритого навчального приміщення "ЗЕЛЕНИЙ КЛАС"

Дата: 17.11.2021 09:54

Звіт переможця конкурсу "Бюджет участі - 2021"

Проєкт "Облаштування напівзакритого навчального приміщення ????"ЗЕЛЕНИЙ КЛАС"??  - р е а л і з о в а н о!!!????

У час пандемії даний проєкт є особливо актуальним! Адже створення комфортного, сучасного освітнього еко-простору надасть можливість учням гімназії навчатися на свіжому повітрі, а педагогам проводити уроки у новому форматі! ????

"Зелений клас" - це і вимога часу, і впевнений крок на шляху до зміцнення здоров'я учасників освітнього процесу! ????????

????Бюджет даного проєкту становив 43580 гривень.

Це кошти, виграні в межах проєкту "Бюджет участі- 2021", що організувала П'ядицька сільська рада - 30000грн. та 13580 грн. - сприяння депутатів села.?

Щира подяка всім, хто долучився до реалізації проєкту:

- мешканцям села - за голосування;

- працівникам гімназії, котрі без зайвого слова і жодних запитань допомогли фізичною працею втілити даний проєкт у "життя";

- старості села, депутатам, і навіть тим, хто не завадив у роботі! ????