13 Липня, 2021 р., 16:41
               На виконання  Розпорядження від 10.02.2021року №35 Івано-Франківської обласної  державної  адміністрації щодо  Програми зайнятості населення Івано- Франківської області на 2021-2023роки  та Плану заходів щодо  реалізації в області Основних напрямів реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць  на 2021-2023роки  Коломийською міськрайонною філією протягом І півріччя 2021року  проводилась  робота щодо розширення можливостей реалізації права громадян на гідну працю шляхом: створення умов для підвищення рівня зайнятості населення, залучення незайнятого частини громадян працездатного віку до економічно активної діяльності; стимулювання заінтересованості роботодавців у створенні нових робочих місць; збереження та розвитку трудового потенціалу; підвищення ролі заінтересованих учасників соціального діалогу у перетвореннях на ринку праці. Основним завданням Програми є: розширення сфери застосування праці та стимулювання заінтересованості роботодавців у створенні робочих місць з належними умовами та гідною оплатою праці;  створення умов для підтримки розвитку малого і середнього бізнесу та самостійної  зайнятості населення; підвищення професійної підготовки та конкурентоспроможності економічно активного населення; посилення мотивації економічно активного населення до легальної зайнятості; підвищення мобільності робочої сили  на ринку праці.
13 Липня, 2021 р., 11:25

12 Липня, 2021 р., 11:44

15 Червня, 2020 р., 14:49
До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звернувся споживач із заявою про те, що ним було укладено договір купівлі-продажу щодо виготовлення та придбання вхідних дверей.  Даний договір вступив в силу після підписання споживачем і ФОП та повинен був бути виконаний протягом 30-ти календарних днів.