Фондом "Карітас України", за підтримки Програми "U-LEAD" передано засоби індивідуального захисту медичним працівникам П'ядицької громади.

Дата: 11.06.2020 15:10

11 червня2020 р.  Міжнародним благодійним фондом"Карітас України", за підтримки Програми "U-LEAD" в рамках Проекту "Підтримка об'єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19", передано засоби індивідуального захисту медичним працівникам нашої громади.

В рамках проекту Програмою були закуплені засоби індивідуального захисту для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. В набори входять такі необхідні засоби: медичні маски, захисні костюми, дезінфікуючі засоби, захисні окуляри, респіратори, захисні рукавички, безконтактний термометр.

Дякуємо за підтримку!