24 Вересня, 2019 р., 13:47
До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF  від 11 вересня 2019 року № 2019.3234 стосовно виявлення Listeria monocytogenes у сирі, що експортується  з Польщі (виробник: Spoldzielnia Mleczarska Ryki) до України  (імпортер ТОВ « Дельта - Імпорт»).
24 Вересня, 2019 р., 13:26
До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF  від 10 вересня 2019року № 2019.2199-fup18 стосовно незареєстрованої субстанції в чаї, експортованому з Сирії (Kabour International Group)до Нідерландів (імпортер Yara Food B.V.) та до окремих держав- членів ЄС, і в тому числі до України громадянкою Борисовою Анастасією( вул.. Гришина,6,м. Харків) .
16 Вересня, 2019 р., 15:41
За результатами Івано-Франківської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби встановлено сказ собаки в с. Сваричів Рожнятівського району (звіт про результати дослідження патматеріалу від 12.09.2019 року № 002420 п.м./19).
16 Вересня, 2019 р., 15:39
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, в особистому селянському господарстві жителя м. Новомиргород Новомиргородського району Кіровоградської області виявили підозру на африканську чуму.
16 Вересня, 2019 р., 15:37
Захист зернових культур від хвороб буде залежати від якісного передпосівного протруєння насіння, яке позбавить в майбутньому від багатьох проблем. Варто наголосити, що  протруєння насіння є єдиним заходом боротьби проти сажкових хвороб та найефективнішим методом захисту від насіннєвої та ґрунтової інфекції на початкових фазах розвитку.
16 Вересня, 2019 р., 15:34
За 8 місяців поточного року по Україні працівники Держпродспоживслужби взяли участь у розслідуванні 114 спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждало 1377 осіб, з них 770 дітей (60%). За аналогічний період 2018 року було розслідувано 124 спалахи гострих кишкових інфекційних захворювань, внаслідок яких постраждало 1457 осіб, з них 769 дітей (52,8%).
09 Вересня, 2019 р., 17:09
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, в особистому підсобному господарстві, що розташоване в м. Нова Одеса Новоодеського району Миколаївської області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней.
05 Вересня, 2019 р., 15:43
 При здійсненні фітосанітарного моніторингу сільськогосподарських угідь з метою встановлення фітосанітарного стану у серпні 2019 року  державним фітосанітарним інспектором Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, виявлено обмежено поширеного в Україні карантинного шкідника -  західного кукурудзяного жука (Diabrotica virgifera virgifera) на території Снятинського району в с.Вовчківці, урочище Над ставом, ПФ «Ярослав і К»  на площі 100 га, що підтверджено результатами досліджень ДУ «Івано-Франківська обласна фітосанітарна лабораторія».
05 Вересня, 2019 р., 15:38
На сьогоднішній час є багато способів просування на ринок різноманітних товарів. Крім традиційних покупок у  супермаркетах і торгових центрах, можна купувати товари через мережу Інтернет.