20 Вересня, 2021 р., 16:20
Сьогодні П'ядицька сільська територіальна громада, як почесний партнер, отримала диплом, який підтверджує успішну співпрацю з програмою USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)" #dobre.
20 Вересня, 2021 р., 15:24
До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF від 10 вересня 2021 року № 2021.3978 та № 2021.3978-fup 13 щодо виявлення Salmonella typhimurium у крилах індички виробництва Польщі, разом з тим із даного м’яса було виготовлено м'ясо механічного обвалювання і експортувалося до України (отримувач ТОВ "Селміт", вул. Феросплавна ,38 м.Запоріжжя та холодильний склад "ФРОСТ-4" вул. Автопаркова, 7 м Дніпро).
20 Вересня, 2021 р., 14:30
Штормове (метео) попередження.
17 Вересня, 2021 р., 09:06
Сьогодні відзначається свято найвідважніших, незворушних і рішучих людей в нашій державі - рятувальників! Ви кожен день ризикуєте своїм життям, боретеся з усіма земними стихіями і катаклізмами, але все ж рятуєте людей! За це вам величезне спасибі від усієї нашої країни! Хочеться побажати вам спокою в ваших непростих робочих буднях, везіння, любові і надійних товаришів, готових завжди прийти на допомогу!
16 Вересня, 2021 р., 14:55
Вдень 17 вересня по області очікується сильний дощ, гроза, пориви північно-західного вітру 15-20 м/с. (2 рівень небезпечності, помаранчевий).
16 Вересня, 2021 р., 12:01
Вакцинація – єдиний спосіб вберегтися від важких ускладнень коронавірусної хвороби
16 Вересня, 2021 р., 11:56
Сколіоз у школярів: що потрібно знати батькам аби вберегти дітей