06 Травня, 2022 р., 11:55
Відповідно до вимог законів України «Про охорону навколишнього природнього середовища», «Про рослинний світ», «Про червону книгу України», Положення про Державну екологічну інспекцію Карпатського округу, затвердженого наказом Державної екологічної інспекції України від 01.06.2021р. №251, доручення Державної екологічної інспекції України від 09.02.2022 року №42  П’ядицька сільська рада нагадує жителям громади про забезпечення збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, особливо тих видів які занесені до червоної книги. А також попереджає керівників ринків та торгівельних майданчиків про дотримання вимог природоохоронного законодавства та вжиття відповідних заходів реагування щодо попередження незаконних дій під час реалізації дикоростучих декоративних рослин, занесених до червоної книги України.
09 Березня, 2022 р., 15:05
Телефони гарячої лінії з питань розміщення тимчасово переміщених осіб на території П'ядицької сільської ради - 0676977847
09 Березня, 2022 р., 14:57
14 Лютого, 2022 р., 09:02
Повідомляємо. що згідно із заявою АТ «Державний ощадний банк України», внутрішньо переміщеним особам надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021) (https://cutt.ly/DYVT7S9).