21 Січня, 2022 р., 12:07
УвагаПопередження про пориви вітру   По місту та області в найближчу годину із збереженням до кінця дня 21 січня очікується сильний північно-західний вітер 25-30 м/с. (2 рівень небезпечності, помаранчевий.)
15 Грудня, 2021 р., 16:28
15 Грудня, 2021 р., 11:42
14 Грудня, 2021 р., 11:06
Відповідно до ст. 13 Закону «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» у разі, якщо до 1 січня 2025 року власник паю або його спадкоємець не оформить право власності на цю земельну ділянку, він вважатиметься таким, що відмовився від одержання земельної ділянки. До цього часу ділянка буде вважатись «незатребуваною». Після 1 січня 2025 року незатребувані ділянки будуть визнані безхазяйними. Їх передадуть у комунальну власність територіальної громади, на території якої вони розташовані. Проте, якщо власник невитребуваної земельної ділянки або його спадкоємець пропустить строк оформлення земельної ділянки з поважної причини, він може подати позов до суду про визначення додаткового строку для оформлення.