10 липня відбулася онлайн-зустріч із представниками Івано-Франківських громад, в яких втілюється DOBRE. Голос громад - Західна Україна

Дата: 12.07.2024 10:41

10 липня менеджер проєкту "Голос громади в місцевому самоврядуванні в Івано-Франківській Тернопільській та Чернівецькій областях" Ігор Баб'юк розповів представникам з П'ядицької, Тлумацької та Нижньовербізької громад про наступний етап проєкт.
Долучились до зустрічі також консультант із залучення Лілія Дутка та тренера "Школи медіації" Лідія Нестеренко. Всі разом обговорили можливі спільні заходи та навчання, до яких можна буде долучитись.