Фонд родини Богдана Гаврилишина запрошує активну молодь до участі у програмі "Молодь зміцнює Україну"

Дата: 28.05.2024 14:58

Фонд родини Богдана Гаврилишина запрошує активну молодь

до участі у програмі «Молодь зміцнює Україну».

Це Всеукраїнська програма для молодих людей віком 18-35 років, котрі беруть активну участь у розвитку своєї громади  або є представниками організацій громадянського суспільства, органів місцевого самоврядування, держслужбовцями, представниками медіа, соціальними підприємцями, волонтерять у напрямках освіти та молодіжної роботи, студентського самоврядування робота з ВПО та інше.

Навчання допоможе їм прокачати навички проектного менеджменту, підсилити власну оргспроможність та долучитися до спільноти однодумців. Навчання відбуватиметься впродовж липня-серпня 2024 року.

Участь у навчанні безкоштовна. Програма базується на інноваційних методах навчання та передбачає теми проектного менеджменту, державотворення, управління людським ресурсом, а також пропонує менторство та можливості для професійного зростання. На переможців програми чекає можливість виграти малий грант на свій проект або шанс на тижневу навчальну поїздку за кордон. Набір триває до 30 травня включно. Зареєструватись на навчання можна за посиланням