ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 24.05.2024 11:07

П’ядицька сільська рада повідомляє власників земельних часток (паїв) населених пунктів с. П’ядики, с. Турка, с. Ясінки, с. Студлів, с. Велика Кам’янка, с. Фатовець, с. Мала Кам’янка, с. Годи-Добровідка, с. Ценява про те, що Верховна Рада України на засіданні 22 травня прийняла в другому читанні та в цілому законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інтересів власників земельних часток (паїв), а також застосування адміністративної процедури у сфері земельних відносин» (реєстр. №11150). «Законопроєкт передбачає продовження до 1 січня 2028 року строку оформлення невитребуваних паїв, розподіл між власниками паїв та їх спадкоємцями земель, що залишилися у колективній власності після розподілу земельних ділянок»