ПРИВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНІМИ СВЯТАМИ!!!

Дата: 03.05.2024 12:23

Дорогі жителі Пядицької територіальної громади!

Дозвольте сьогодні привітати Вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

З великими сподіваннями зустрічаємо сьогодні ми це свято! Зі щирою молитвою на устах несемо до Господа наші прохання, щоб якнайперше дарував перемогу Україні, здоров’я та добру долю українцям, щоб якнайскоріше живими та цілими повернулися додому наші воїни-захисники!

У цей день величного свята хочеться побажати добра кожній родині, міцного здоров’я, добробуту та наснаги в усіх починаннях! Нехай на душі буде тепло і спокій, над головою буде мирне небо, а поруч — рідні та друзі!

Нехай же чудо Воскресіння Христового зміцнює усіх нас на життєвому шляху, спонукає до милосердя та добрих вчинків, додає сил, аби гідно пройти усі випробування. Вірю, що зі світлими помислами, щирою молитвою, підтримкою  та любов’ю один до одного ми зуміємо подолати всі негаразди.

Дякую всім Захисникам і Захисницям, всім, хто робить усе можливе для того, щоб ми зустріли свято Христового Воскресіння! Вічна пам'ять загиблим, які віддали за це своє життя.

У ці святкові Пасхальні дні щиро бажаю Вам злагоди й добра!  Щоб щастям, теплом і любов’ю повнились Ваші домівки, а віра ніколи не полишала серця! Нехай благословить та береже Господь наші сім’ї! Миру українській землі та віри в наші Збройні Сили України!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою П’ядицька сільська рада!