25 квітня в П'ядицькій сільській раді відбувся майстер-клас з розпису писанок для дітей полеглих військовослужбовців П'ядицької громади

Дата: 26.04.2024 11:27

📌 В рамках соціального проєкту "Турбота про родину Героя", який ініціювала голова Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації Світлана Онищук в П'ядицькій сільській раді відбувся майстер-клас з розпису писанок для дітей полеглих військовослужбовців П'ядицької громади, які боронили Україну та загинули за волю та незалежність України.
📌 На заході діти обрали собі візерунок та під керівництвом майстрині Оксани Танчинець вчилися відпрацьовувати техніку розпису писанки та створювали власну писанку.
📌 Пам'ятаймо всіх, хто сьогодні захищає нас і тих військовослужбовців, які боронили та віддали найцінніше - життя... Не забуваймо родини наших Героїв, яким потрібна підтримка та допомога.
Слава Україні! Героям слава!