Дата: 15.04.2024 13:03

🟩Впродовж 5-7 квітня робоча група з розробки молодіжної програми, яка складається з членів Молодіжної ради, активної молоді та працівників органів місцевого самоврядування взяли участь у тренінгу «Розробка молодіжних програм розвитку молоді».
🟩Нагадуємо, що П’ядицька територіальна громада є одним з учасників проєкту «Творимо молодіжну політику в громаді разом з молоддю» програми "Мріємо та діємо", метою якого є написання якісної молодіжної програми та її реалізація в громаді.
🟩Під час тренінгу, представники громади:
- аналізували уже проведені дослідження потреб молоді в громаді;
- визначали можливості та потреби молоді громади;
- вчилися як працювати з органами місцевого самоврядування, аналізували структуру ОМС;
- визначали мету та пріоритети майбутньої молодіжної програми;
- як правильно провести опитування молоді в громаді;
- як працювати в робочій групі з розробки молодіжної програми
🟩Наступним етапом даного проєкту є проведення польового дослідження у вигляді ОПИТУВАННЯ молоді громади, що дасть можливість проаналізувати потреби, проблеми, які турбують молодь в громаді та знайдення шляхів їх вирішення.
🟩Створення/оновлення молодіжної програми в громаді проводиться в рамках проєкту “Творимо молодіжну політику в громаді разом з молоддю”, який організовано в межах програми “Мріємо та діємо”, що впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network