Дата: 11.04.2024 09:02

💙💛 09 квітня у П'ядицькій територіальній громаді відбувся І етап територіального конкурсу "Серцем єдиним, ми - Україна".
💙💛 Даний конкурс проводиться серед закладів загальної середньої освіти за ініціативи та підтримки голови ОДА Світлани Онищук за участю військових, визначних митців Прикарпаття, представників громадськості.
💙💛Метою проєкту “Серцем єдиним, ми – Україна” є підсилення національно-патріотичного виховання школярів, підтримка обдарованих дітей, сприяння їхньому духовно-моральному та естетичному вихованню, залученню їх до активної участі у мистецькому житті, сприяння психологічному розвантаженню учнів.
💙💛 Участь у конкурсі взяли команди учнів з 6 закладів загальної середньої освіти громади.
Відповідно до представлених композицій та логотипів, журі високо оцінили підготовку конкурсантів, були представлені елементи хореографії, декламування поезій, співу, повністю розкрита тема національного-патріотичного виховання.
💙💛За зведеними протоколами журі перемогу здобули:
І місце 🏆 - команда учнів Годи-Добровідської гімназії;
ІІ місце 🥈- команда учнів Великокам'янського ліцею Великокам'янський ліцей
ІІІ місце 🥉- команда учнів Турківського ліцею Турківський Ліцей
💙💛 Щиро дякуємо учасникам, які на високому рівні представили свої заклади, своєю майстерністю, творчістю вкотре довели, що українці - сильна та незламна нація, яка обов'язково переможе!
💙💛 Усі учасники конкурсу будуть нагороджені пам'ятними дипломами та сувенірами - команди учнів П'ядицького ліцею П'ядицький ліцей, Ценявської гімназії Ценявська гімназія та Малокам'янської гімназії Мала Кам'янка Малокам'янська Гімназія
💙💛Щиро вітаємо команду Годи-Добровідської гімназії Годи Добровідська з перемогою та бажаємо гідно представити П'ядицьку територіальному громаду на районному етапі в м. Коломия.