Громадська приймальня з питань нотаріату працювала у Пʼядицькій сільській раді Коломийського району

Дата: 26.03.2024 16:32

🔹Відповідно до Графіка роботи виїзної громадської приймальні з питань нотаріату 26 березня начальник Управління нотаріату Максим Марараш, головний спеціаліст Центрального відділу з питань нотаріату Управління нотаріату Ігор Белей та приватний нотаріус Коломийського районного нотаріального округу Оксана Галайчук провели виїзний прийом громадян у Пʼядицькій сільській раді.
🔸Фахівці юстиції надали роз’яснення з питань оформлення спадкових прав, складання заповітів, посвідчення довіреностей тощо.