Дата: 26.03.2024 09:11

25 березня П'ядицька громада налагоджувала нові партнерства та ділилась успішними практиками з громадами інших регіонів України.
         Агенція відновлення та розвитку у рамках співпраці з десятьма громадами, які є учасниками проєкту з планування відновлення та розвитку, що реалізується за підтримки UNDP в Україні, організовує для їх представників навчальні поїздки в інші громади з різних регіонів країни.

В проєкті беруть участь Нововолинська територіальна громада (Волинська область), Білоцерківська територіальна громада (Київська область), Вижницька  територіальна громада (Чернівецька область), Куяльницька територіальна громада (Одеська область), Хмелівська територіальна громада (Сумська область), Прилуцька територіальна громада (Чернігівська область), Охтирська територіальна громада (Сумська область), Богодухівська, Валківська територіальні громади (Харківська область), Чернеччинська територіальна громада (Дніпропетровська область).
            Головна мета навчальних поїздок – знайомство з успішним досвідом відновлення та розвитку інших громад, яким вже вдалося реалізувати відповідні проєкти і вони готові ділитися своїми знаннями.