Дата: 18.03.2024 13:55

Фото без опису

15 березня в П’ядицькій сільській ради відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня.
Під час засідання члени комісії вивчали досвід педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти П'ядицького ліцею та Турківського ліцею та ознайомилися з практичними напрацюваннями, які застосовують педагогічні працівники закладів дошкільної освіти у роботі з дітьми Великокам'янського ЗДО "Лісова Казка" та Турківського ЗДО (ясла-садок) "Малятко" .
У своїй практичній діяльності вихователі ЗДО велику увагу приділяють проблемам, пов’язаними з фізичним, творчим , розумовим розвитком дошкільнят та використовують інноваційні методи роботи у навчальному-виховному процесі :
«ранкове коло», фізкульт-розминки;
- використання LEGO-цеглинок;
- прийоми мнемотехніки;
- дидактичні ігри;
- пісочна терапія у роботі психолога;
- нетрадиційне малювання
Представлений власний досвід педагогів багатогранний та дає можливість колегам почерпнути у власні педагогічні скриньки цікаві ідеї та методи роботи з дошкільниками.