П'ядицька громада відтепер має офіційний логотип

Дата: 04.03.2024 14:37

В рамках співпраці з Програмою DOBRE в межах проєкту “Голос громади в місцевому самоврядуванні в Тернопільській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях” П’ядицька громада, а саме громадська організація у співпраці з П’ядицькою сільською радою, отримала можливість подати проєктну заявку та отримати фінансування для її реалізації.

Принагідно хочемо наголосити, що дані кошти є цільовими і їх, нажаль, не можна використовувати на військові потреби!
     П’ядицькою громадою подано дві проєктні заявки, однак, перемогу отримав проєкт ГО "Асоціація соціально-економічного розвитку села П'ядики" “Про нас знають - нам допомагають: разом покращимо імідж громади”, який поставив перед собою мету :активізація мешканців громади та залучення їх до діяльності для вирішення спільних проблем та покращення іміджу громади шляхом розроблення бренду (логотипу) громади.

Короткий екскурс:
      24 листопада 2023 року в приміщенні П’ядицького ліцею імені Степана Мельничука відбулись громадські консультації щодо дизайну бренду (логотипу) П’ядицької громади, а саме; кольорової гами, стилю, символіки та іншого. Обговорені пропозиції увійшли в умови положення про конкурс на кращу ідею та зображення бренду.
       1 грудня 2023 року, згідно Положення, було оголошено конкурс на кращий дизайн бренду (логотипу) П’ядицької громади, який тривав до 22 грудня. Рішенням робочої групи та оргкомітету перемогу отримав інформаційний знак “Я люблю П’ядики” із зображенням бренду (логотипу) громади.

ЗНАЧЕННЯ / ОПИС:
1. серце синьо-жовте - патріотизм;
2. 1397 - перша згадка про адміністративний центр громади;
3. п’ять крапель - п’ять джерел ( блакитний - джерело духовності; жовтий (золотий) - джерело добробуту, багатства, працелюбності; фіолетовий або пурпуровий - науки, творчості, порядності; червоний символізує патріотизм; чорний - українську землю, хліборобство);
4. кольори п’яти крапель ще символізують: синьо-жовтий - український прапор; жовто-фіолетовий (пурпуровий) - прапор П’ядицької громади, червоно-чорний - прапор ОУП;
5. розташування крапель води по колу - ми належимо до Коломийщини.

16 лютого 2024 року рішенням виконавчого комітету П'ядицької сільської ради надано дозвіл Асоціації соціально-економічного розвитку села П’ядики на встановлення інформаційного знаку “Я люблю П’ядики” із зображенням бренду (логотипу) згідно поданої схеми.
      А 25 лютого 2024 року члени Асоціації соціально-економічного розвитку села П’ядики презентували бренд (логотип) громади. Участь в заході "Про нас знають - нам допомагають: разом покращимо імідж громади" взяли більше 50 осіб. Розповіли про основні елементи, пригадали найгарячіші дискусії, а також представили презентаційні матеріали з логотипом (брендом).