За підтримки Програми Dobre на платформі "Громадське радіо" відбувся подкаст «Розвиток дорожньої інфраструктури в громадах під час війни: досвід Програми USAID DOBRE»

Дата: 22.02.2024 16:18

Фото без опису

За підтримки Програми Dobre на платформі "Громадське радіо" відбувся подкаст  «Розвиток дорожньої інфраструктури в громадах під час війни: досвід Програми USAID DOBRE»

Як громади планують і реалізовують проєкти у сфері обслуговування доріг і тротуарів розповідає Олександр Муратов, експерт з послуг місцевого самоврядування Програми USAID DOBRE.

Петро Гайдейчук, голова П’ядицької громади Івано-Франківської області розповів  про досвід громади з покращення місцевих доріг, чому громада визначила послугу ремонту та обслуговування доріг і тротуарів пріоритетною, як впливали повені та підтоплення на місцеві дороги та які з'явились виклики та як громада планує їх подолати.