Харківський національний університет внутрішніх справ 21 лютого 2024 року проводить профорієнтаційну онлайн-зустріч з абітурієнтами

Дата: 20.02.2024 16:31

Запрошуємо о 14:00 21 лютого 2024 року долучитися до онлайн-зустрічі  на тему: «Особливості вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2024 році».

Під час зустрічі її учасники дізнаються наступну інформацію:

1. Загальні відомості про ХНУВС, його навчальні бази.

2. Перелік факультетів та спеціальностей, за якими готують фахівців у ХНУВС, строки навчання, працевлаштування випускників.

3. Умови, терміни та порядок подачі заяв для реєстрації кандидатів на навчання за державним замовленням (бюджет, курсант).

4. Умови та порядок вступу на платне навчання у 2024 році (контракт, студент).

Запрошуємо до обговорення директорів шкіл, ліцеїв, коледжів та їх випускників, батьків, представників секторів організації відбору УКЗ ГУНП в областях, керівників відділів освіти ОТГ, представників місцевих органів влади.

Телефон для довідок: 096-964-80-65, 067-717-07-02.

Приєднатися до онлайн-зустрічі можна за посиланням:

Код доступу: Abit2@24

Декан факультету № 4

Харківського національного

університету внутрішніх справ,

доктор юридичних наук, професор,

підполковник поліції                                                      Микола МАРЧУК