11 лютого у Городенківському районному Палаці культури відбувся фестиваль хореографічного мистецтва за участю танцювальних колективів, приурочений метру хореографічного мистецтва Івану Курилюку
Дата: 13.02.2024 16:00
Кількість переглядів: 166
11 лютого у Городенківському районному Палаці культури відбувся фестиваль хореографічного мистецтва за участю танцювальних колективів, приурочений метру хореографічного мистецтва Івану Курилюку.
На благодійному фестивалі на підтримку ЗСУ виступили 29 танцювальних колективів з Івано-Франківщини.![🎶](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1f/1/16/1f3b6.png)
![🎶](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1f/1/16/1f3b6.png)
П'ядицьку громаду представив Народний аматорський хореографічний колектив "Прикарпаття" будинку культури с. Велика Кам'янка, керівник заслужений працівник культури України - Ганна Огородничук. ![💃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1/16/1f483.png)
![💃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1/16/1f483.png)
Вітаємо
,гордимося Вами, бажаємо нових творчих злетів, наснаги та завзятості.
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
Дякуємо Вам за талант і любов до танцю. Нехай ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників! Дякуємо ЗСУ ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)