11 лютого в П'ядицькому Молодіжному центрі вкотре відбувся традиційний турнір з тенісу настільного "Зустріч на Стрітення" 🏓🏓🏓

Дата: 12.02.2024 10:37

🔵🟡У спортивному залі зібралися чоловіки та жінки с. П'ядики, с. Ценява, с. Велика Кам'янка, с. Мала Кам'янка, с. Турка, які спритно боролися за призове місце та майстерно демонстрували свої спортивні навички.
🔵🟡 Розпочався турнір з виконання державного гімну України 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 та вшанування загиблих воїнів хвилиною мовчання 🕯️.
🔵🟡 За результатами всіх зіграних ігор серед чоловіків перемогу здобули:
І місце 🥇 - КАРКОВСЬКИЙ Роман, житель с.Ценява
ІІ місце 🥈 - ГРИБІННИК Арсен, житель с.Турка
ІІІ місце 🥉 - КНІГНІЦЬКИЙ Іван, житель с. Мала Кам'янка.
4 місце - Скапінцев Сергій, житель с. П'ядики
5 місце - Василик Ростислав, житель с. Ценява
6 місце - Саєвич Дмитро, с. Велика Кам'янка
🔵🟡 Серед жінок перемогу здобули:
І місце 🥇- КИСІЛЬ Юлія, жителька с. П'ядики
ІІ місце 🥈- НОСОВИЧ Марія, жителька с. П'ядики.
🔵🟡 Щиро вітаємо переможців Турніру з перемогою!!! Дякуємо усім учасникам, які підтримують та сприяють розвитку спорту в громаді! Зичимо усім міцного здоров'я, мирного неба і можливості побачити найбільшу ПЕРЕМОГУ 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
🔵🟡 Щиро дякуємо за допомогу в організації турніру головному судді змагань Адамському Богдана Михайловичу, тренерам-викладачам ДЮСШ П'ядицької сільської ради ОТГ , Мар'яна Дикун , Молодіжна Рада при П'ядицькій ОТГ , П'ядицький Молодіжний центр , Малокам'янський старостинський округ , Petro Gaideichuk , Микола Гришук .
🔵🟡 Слава Україні! Героям слава!