За підтримки програми DOBRE "Голос громад - Західна Україна" 08.11.23р. в П'ядицькому Молодіжному центрі проведено заняття з волейболу
Дата: 09.11.2023 16:17
Кількість переглядів: 139
За підтримки програми DOBRE "Голос громад - Західна Україна", Український Народний Дім у Чернівцях реалізується проєкт "Активна молодь - майбутнє громади". 08.11. в П'ядицькому Молодіжному центрі Носович Марією проведено заняття з волейболу, в рамках якого відбулося змістовне та конструктивне спілкування між активною молоддю та тренерським складом про важливість здорового способу життя та популяризація даного виду спорту. Всі учасники виявили бажання і в подальшому відвідувати гурток. Заняття відвідало 14 хлопців та 4 дівчини.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354120/487d86ab904840b9f8e44d7b7f83cde8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354120/bfce48f0ecf4e57ee62169beaafd7278.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354120/b9adf2215eae47dcf145f917b99ce7c5.jpg)