Представники П'ядицької громади 17-18 жовтня взяли участь у діалоговій платформі молодіжних працівників у Києві

Дата: 20.10.2023 15:30

"Талант, мотивація, розум - це те, що розподілено у світі рівномірно. А ось можливості - ні. Наше завдання - допомогти молоді знайти можливість реалізуватись", - сказала під час свого виступу на діалоговій платформі Керрі Гесслер-Раделет, президентка Global Communities.
Представники з Український Народний Дім у Чернівцях та громад, де реалізуємо проєкт "Голос громади в місцевому самоврядуванні в Тернопільській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях" взяли участь у діалоговій платформі молодіжних працівників 17-18 жовтня у Києві. Представники з П'ядицької громади прийняли безпосередню участь в даному заході.
Як створити у своїх громадах простори, де молодь зможе реалізувати свої ідеї, як залучати молодь різних вікових груп та, власне, чому саме зараз важливо діяти та шукати ці можливості.
Дякуємо Програма DOBRE за підтримку та мотивацію до позитивних змін, за нетворкінг з учасникам з прифронтових територій та цікаві майстерні (про них у наступних постах).
Працюємо над тим, щоб все було #DOBRE 🙌