Про поширення інформації про другий національний конкурс учнівських відеосюжетів «Репортер» (серед школярів 9-11 класів)

Дата: 17.10.2023 09:37

⚡️ Стартував другий національний конкурс учнівських відеосюжетів «Репортер». Школярі 9-11 класів, які полюбляють створювати відео та цікавляться медіа, можуть узяти участь у ньому.
➡️ Для цього потрібно підготувати відеосюжет до 3-х хвилин на одну з тем: небанально про українську культуру; як війна вплинула на спільноту мого міста чи села; моя євроінтеграція.
Журі обере 50 фіналістів, які отримають подарунки. Десятеро учасників стануть переможцями і зможуть потрапити на триденний «Репортер Camp».
Переможців оголосять 10 листопада, тож поспішай 🫶
📍 Конкурс учнівських відеосюжетів «Репортер» проводить національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України «Фільтр».
👉 Більше інформації про умови участі в конкурсі можна переглянути тут: https://is.gd/mozwDh.