Відновлено заходи ринкового нагляду щодо побутових ламп неспрямованого випромінення

Дата: 29.08.2023 14:00

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 р. № 303 і від 3 травня 2022 р. № 550» від 11 серпня 2023 р. № 852

Згідно з нею поновлено здійснення заходів державного ринкового нагляду та державного контролю нехарчової продукції щодо побутових ламп неспрямованого випромінення в частині їх відповідності вимогам Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для побутових ламп неспрямованого випромінення, затвердженого постановою КМУ від 14 серпня 2019 р. № 734 і Технічного регламенту щодо встановлення системи для визначення вимог з екодизайну енергоспоживчих продуктів, затвердженого постановою КМУ від 3 жовтня 2018 р. № 804.

Зазначаємо, що відповідно до постанови КМУ від 28 грудня 2016 р. № 1069 Держпродспоживслужба здійснює ринковий нагляд щодо побутових ламп неспрямованого випромінення та енергоспоживчих продуктів.