Результати фотоекспедиції в П'ядицькій громаді, яку здійснював Український кризовий медіа-центр у межах Програми USAID DOBRE разом із відомим українським фотографом Владиславом Соделем (Vladyslav Sodel)
Дата: 22.08.2023 13:58
Кількість переглядів: 144
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354120/b99db104212787951966505208442072.jpg)
Як живе і розвивається сьогодні Прикарпаття?
Погляньте на один день життя П’ядицької громади на Івано-Франківщині.
Тут в усьому відчувається особлива любов до дітей – практично всі розвиткові проєкти створюються мешканцями із врахуванням дитячих потреб.
У громаді цього року вперше зібрали врожай лохини, яку висадили ще три роки тому. Ягоди, вирощені без застосування будь-яких хімікатів, насамперед постачатимуть у садочки та школи громади. «Наші діти повинні бути здоровими», – кажуть у селі Мала Кам’янка, де за допомоги Програми USAID DOBRE облаштували плантацію лохини.
Музична школа в селі Турка навчає діток грі на традиційних та народних інструментах, а в облаштованій завдяки Програмі USAID DOBRE залі тренуються малі танцюристи. На стінах закладу – безліч дипломів та грамот вихованців школи. «Наші діти повинні розвиватися», – впевнені місцеві.
У бібліотеці села Велика Кам’янка – справжній дитячий аншлаг. Сюди приходять не тільки по книги, а й відвідати різноманітні майстер-класи. За підтримки Програми USAID DOBRE в громаді створено всі умови для корисного дозвілля. Зокрема, в молодіжному центрі села П’ядики працює громадський простір «Рівні можливості», в Малій Кам’янці – громадський простір Our Spacе, а в селі Годи-Добровідка – дитячий майданчик поруч із місцевою гімназією. «Наші діти мають бути освіченими і щасливими», – переконані мешканці громади.
У селі Ценява працює оздоровчий центр для захисників «Тепло крилатої душі», де проходять реабілітацію мешканці П’ядицької та інших громад, які були в зоні бойових дій. Більшість із них після оздоровлення знову повертаються на службу. «Наші діти повинні бути захищеними», – стверджують у П’ядицькій громаді.
Скрутні часи не зупинили прагнення мешканців далі розвивати та розбудовувати свою громаду. Адже все, що вони сьогодні створюють, залишиться їхнім наступним поколінням.
У липні 2023 року відбулася фотоекспедиція в громади, яку здійснює Український кризовий медіа-центр у межах Програми USAID DOBRE разом із відомим українським фотографом Владиславом Соделем (Vladyslav Sodel)
« повернутися