Представники П'ядицької громади 20-21 липня взяли участь у дводенному тренінгу "Школи посередництва: Медіація та посередництво в територіальних громадах"
Дата: 26.07.2023 09:27
Кількість переглядів: 73
Цікаві дискусії, групові обговорення та багато практичної роботи у невеличких групах![🙌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f64c.png)
![🙌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f64c.png)
Саме так 20-21 липня пройшов дводенний тренінг "Школи посередництва: Медіація та посередництво в територіальних громадах" для представників Великокучурівська об'єднана громада Усть-Путильська Тг Вижницька громада Недобоївська територіальна громада Глибоцька територіальна громада , Хотинської громади Чернівецької та П'ядицька сільська рада й Нижньовербізька сільська рада Івано-Франківської областей.
![🖍️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb9/1/16/1f58d.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
- Готувалися також до проведення переговорів та практикували техніки медіатора та роботу з емоціями, звіряючись із готовністю спробувати себе в ролі нейтральних посередників, - розповідає тренерка Лідія Нестеренко