Представники П'ядицької громади 20-21 липня взяли участь у дводенному тренінгу "Школи посередництва: Медіація та посередництво в територіальних громадах"

Дата: 26.07.2023 09:27

Цікаві дискусії, групові обговорення та багато практичної роботи у невеличких групах🙌
Саме так 20-21 липня пройшов дводенний тренінг "Школи посередництва: Медіація та посередництво в територіальних громадах" для представників Великокучурівська об'єднана громада Усть-Путильська Тг Вижницька громада Недобоївська територіальна громада Глибоцька територіальна громада , Хотинської громади Чернівецької та П'ядицька сільська рада й Нижньовербізька сільська рада Івано-Франківської областей.
🖍️Разом із тренерками з медіації Ольгою Тютюн, Русланою Гаврилюк та Лідією Нестеренко говорили про силу в переговорах та як це може вплинути на підготовку до зустрічі. Обговорювали:
✅ посередництво в громадах та його види;
✅ чи може воно бути застосовно щодо ситуацій описаних в домашніх завданнях;
✅ визначали ефективні методи втручання у конфлікт;
✅ аналізували законодавство та міркували, що потрібно зробити щоб на практиці реалізувати "Методичні рекомендації щодо роботи з конфліктами для публічних службовців" та
✅ як запровадити посаду медіатора в органах місцевого самоврядування та формувати культуру діалогу та медіації в територіальних громадах 🤗
- Готувалися також до проведення переговорів та практикували техніки медіатора та роботу з емоціями, звіряючись із готовністю спробувати себе в ролі нейтральних посередників, - розповідає тренерка Лідія Нестеренко