26-27 травня у Косові провели тренінг «Дорадчі підходи у залученні громадськості до вирішення питань місцевого значення в територіальній громаді»
Дата: 30.05.2023 11:36
Кількість переглядів: 67
Дводенний тренінг у Косові ![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
26-27 травня у Косові провели тренінг «Дорадчі підходи у залученні громадськості до вирішення питань місцевого значення в територіальній громаді» для представників 5 громад. А саме з Вижницька Отг Нижньовербізька сільська рада Тлумацька міська рада Усть-Путильська Тг П'ядицька сільська рада
Тренер Василь Полуйко розповів про методи залучення громадськості до вирішенні питань місцевого значення в територіальній громаді на основі дорадчого підходу та як їх можна використовувати на практиці.
Після теорії, була й практика. Команди на прикладі конкретної проблеми у своїй громаді шукали способи їх вирішення.
Участь в тренінгу також взяв менеджер проєкту "Голос громади в місцевому самоврядуванні - 2" Програма DOBRE Ігор Баб'юк та консультантка із залучення громадськості Лілія Дутка