Начальник відділу ЦНАП П'ядицької сільської ради, Світлана Яковлева, взяла участь в регіональному семінарі-тренінгу «НАДАННЯ ЯКІСНИХ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ В УМОВАХ КРИЗОВОГО РЕАГУВАННЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ»

Дата: 05.05.2023 14:51

Світлана Яковлева, начальник відділу ЦНАП П'ядицької сільської ради, взяла участь в регіональному семінарі-тренінгу «НАДАННЯ ЯКІСНИХ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ В УМОВАХ КРИЗОВОГО РЕАГУВАННЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ»

️Дводенний семінар-тренінг  організований Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією та Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Великої Британії.

Семінар- тренінг відбувається в межах проєкту ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України».

Мета заходу: поділитися досвідом побудови ефективної команди ЦНАПів в умовах кризових ситуацій та відновлення, покращити підходи надання якісних адміністративних послуг для громад.