Зустріч молоді П'ядицької громади з координатором по молодіжному компоненту в проєкті "Голос громади в місцевому самоврядуванні - 2"

Дата: 04.05.2023 10:52

Активна молодь завжди продукує безліч ідей. Так було й під час зустрічі з координатором по молодіжному компоненту в проєкті "Голос громади в місцевому самоврядуванні - 2" в П'ядицькій громаді.
Одна із учасниць зустрічі Аліна Краєвська, яка переїхала з Херсонської області, поділилась враженнями від зустрічі.
"Ми спершу запропонували 23 ідеї, але коли почали їх прописувати, зрозуміли що деякі з них насправді не актуальні й сконцентрувались на тих, які важливіші більшості. Наприклад, молодіжний простір у центрі села", - каже Аліна.