При Івано-Франківській обласній державній адміністрації утворено молодіжну раду 🇺🇦

Дата: 19.04.2023 15:06

При Івано-Франківській ОДА створили Молодіжну раду
Днями відбулися установчі збори молодіжної ради при Івано-Франківській обласній державній адміністрації.
Участь у зборах взяли керівник апарату облдержадміністрації Ярослав Дем’янчук та заступник начальника управління спорту та молодіжної політики ОДА Костянтин Лисейко.
Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України, після чого затвердили порядок денний зборів, обрали головуючого, секретаря та лічильну комісію зборів.
Шляхом голосування обрано склад ради у кількості 44 осіб. Опісля учасники установчих зборів перейшли до обговорення та внесення пропозиції до Положення про Молодіжну раду.
Завершилися установчі збори обранням голови Молодіжної ради при Івано-Франківській обласній державній адміністрації – Світлани Івасишин.
Додамо, що Молодіжну раду створено за підтримки голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук.
Представник П'ядицької молодіжної Ради, Мар'яна Демедюк, стала членом молодіжної ради при Івано-Франківській ОДА.